Контакт

Фильтр

Все Direktor Администрация Õpetajad ja tugispetsialistid

Должность
 
Direktor (1)

Eevi Tüüna

Direktor
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee

Время приема:

Paide õppekohas esmaspäeval 10.00-12.00
Päinurme õppekohas kolmapäeval 10.00-12.00
Администрация (4)

Eevi Tüüna

Директор
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee


Kaja Kalda

sekretär-juhiabi, andmekaitsespetsialist
+372 55911088
kool@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õppealajuhataja,HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee


Helle Lindjärv

Finantsist
helle.lindjarv@jarva.ee

Õpetajad ja tugispetsialistid (17)

Maire Kaju

Õpetaja
maire.kaju@nurmekool.edu.ee


Veve Kallasaru

Õpetaja
veve.kallasaru@nurmekool.edu.ee


Aino Kuusik

Õpetaja
aino.kuusik@nurmekool.edu.ee


Laivi Kõrm

Õpilaskodu kasvataja
laivi.korm@nurmekool.edu.ee


Aale Lavrikov

Logopeed
aale.lavrikov@nurmekool.edu.ee

Время приема:

E 8.00-14.00
K 8.00-14.00

Triinu Lepp

abiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja
triinu.lepp@nurmekool.edu.ee


Aave Lillepalu

Õpetaja
aave.lillepalu@nurmekool.edu.ee


Marge Meister

Õpetaja, huvijuht
marge.meister@nurmekool.edu.ee


Ly Mets

Abiõpetaja
ly.mets@nurmekool.edu.ee


Maret Männason

Õpetaja, abiõpetaja
maret.mannason@nurmekool.edu.ee


Ülle Mülts

Õpetaja
ulle.mults@nurmekool.edu.ee


Niina Pihelgas

Õpetaja
niina.pihelgas@nurmekool.edu.ee


Hulda Paukku

Õpetaja, abiõpetaja
hulda.paukku@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õpetaja, õppealajuhataja, HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee

Время приема:

E 10.00-12.00
T 8.30-10.30 Päinurme õppekohas
K,N,R 12.00-14.00

Siim Sisask

Õpetaja, psühholoog
siim.sisask@nurmekool.edu.ee

Время приема:

E 11.15-12.45
T 8.00-15.00 Päinurme õppekohas
K 12.00-13.30

Marek Tamm

Õpetaja, huvijuht
marek.tamm@nurmekool.edu.ee

Время приема:

E 13.00-16.00

Eve Väärtmaa - sotsiaalpedagoog

Abiõpetaja
eve.vaartmaa@nurmekool.edu.ee

Время приема:

E 7.30-8.20; 13.00-15.00
T 12.00-14.00
K 7.30-8.20; 13.00-14.00 R 7.30-8.20;12.00-14.00

Свяжитесь с нами

 
1 Начало 2 Завершен
Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.