Kontakt

Filtreeri

Kõik Direktor Juhtkond Õpetajad ja tugispetsialistid

Ametikoht
 
Direktor (1)

Eevi Tüüna

Direktor
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

13.-22.05. puhkusel. Asendab Kaja Kalda.

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeval 10.00-12.00
ja muul ajal eelneval kokkuleppel
Juhtkond (5)

Eevi Tüüna

Direktor
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee


Kaja Kalda

sekretär-juhiabi, andmekaitsespetsialist
+372 55911088
kool@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õppealajuhataja,HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee


Helle Lindjärv

Finantsist
helle.lindjarv@nurmekool.edu.ee


Triin Konrad

Õpetaja, huvijuht
triin.konrad@nurmekool.edu.ee

Õpetajad ja tugispetsialistid (25)

Maire Kaju

Õpetaja
maire.kaju@nurmekool.edu.ee


Veve Kallasaru

Õpetaja
veve.kallasaru@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5.-10. TT klassi klassijuhataja


Aave Lillepalu

Õpetaja
aave.lillepalu@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T,N 7.45-8.15 ainekonsultatsioonid (eesti keel, matemaatika, loodusõpetus)
R 7.45-8.15 ainekonsultatsioon (inglise keel)

Maret Männason

Õpetaja
maret.mannason@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

T,K,N 7.45-8.15 ainekonsultatsioonid (eesti keel, matemaatika, inimese-ja loodusõpetus)

Ülle Mülts

Õpetaja
ulle.mults@nurmekool.edu.ee


Mait Mikussaar

Õpetaja
mait.mikussaar@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õpetaja, õppealajuhataja, HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee


Siim Sisask

Õpetaja, psühholoog
siim.sisask@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.+9. klassi klassijuhataja

Vastuvõtuaeg:

E, 10.10-10.50 õppenõustamine
T, R 12.10-12.55 õppenõustamine
K, 13.05-13.50 õppenõutamine

Marek Tamm

Õpetaja, ringijuht
marek.tamm@nurmekool.edu.ee


Aita Raudkivi

Õpetaja
aita.raudkivi@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6. klassi klassijuhataja


Sille Sõmermaa

sotsiaalpedagoog
sille.somermaa@nurmekool.edu.ee


Triin Konrad

Õpetaja, huvijuht
triin.konrad@nurmekool.edu.ee


Ly Mets

Abiõpetaja
Raamatukogu juhataja
ly.mets@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Raamatukogu

 

Vastuvõtuaeg:

E-R 12.00-16.00

Triinu Lepp

abiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja
triinu.lepp@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Puhkusel


Hulda Paukku

Abiõpetaja
hulda.paukku@nurmekool.edu.ee


Eve Väärtmaa

Abiõpetaja
eve.vaartmaa@nurmekool.edu.ee


Katrin Avloi

Õpilaskodu kasvataja
katrin.avloi@nurmekool.edu.ee


Terje Sõrmus

Õpilaskodu kasvataja
terje.sormus@nurmekool.edu.ee


Kristina Ivask

Õpetaja
kristina.ivask@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.-4. TT klassi klassijuhataja


Aale Lavrikov

Logopeed
aale.lavrikov@nurmekool.edu.ee


Ille Talts

Õpetaja
ille.talts@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1. klassi klassijuhataja


Eva Orlova-Palusalu

Õpetaja, ringijuht
eva.orlova-palusalu@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2.+3. klassi klassijuhataja


Merje Loo

Abiõpetaja
merje.loo@nurmekool.edu.ee


Kaja Vahesaar

Abiõpetaja
kaja.vahesaar@nurmekool.edu.ee


Marin Vaikla

Abiõpetaja
marin.vaikla@nurmekool.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.