Contact

Filter

All Direktor Management Õpetajad ja tugispetsialistid

Job position
 
Direktor (1)

Eevi Tüüna

Direktor
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee

Reception time:

Paide õppekohas esmaspäeval 10.00-12.00
Päinurme õppekohas neljapäeval 10.00-12.00
Management (4)

Eevi Tüüna

Director
+372 5168987
eevi.tyyna@nurmekool.edu.ee


Kaja Kalda

sekretär-juhiabi, andmekaitsespetsialist
+372 55911088
kool@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õppealajuhataja,HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee


Helle Lindjärv

Finantsist
helle.lindjarv@jarva.ee

Õpetajad ja tugispetsialistid (17)

Maire Kaju

Õpetaja
maire.kaju@nurmekool.edu.ee


Veve Kallasaru

Õpetaja
veve.kallasaru@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Toimetulekuklassi klassijuhataja


Aino Kuusik

Õpetaja
aino.kuusik@nurmekool.edu.ee

Reception time:

K 7.45-8.15 ainekonsultatsioon (ajalugu, loodusõpetus)
R 7.45-8.15 ainekonsultatsioon (ajalugu, loodusõpetus)

Marge Kimmel

sotsiaalpedagoog
marge.kimmel@nurmekool.edu.ee

Reception time:

E,K 7.45-8.45
T,N,R 7.45-8.00

Aale Lavrikov

Logopeed
aale.lavrikov@nurmekool.edu.ee

Reception time:

T 13.00-14.00
R 13.00-14.00

Triinu Lepp

abiõpetaja, pikapäevarühma kasvataja
triinu.lepp@nurmekool.edu.ee


Aave Lillepalu

Õpetaja
aave.lillepalu@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1.+3. klassi klassijuhataja

Reception time:

T,N 7.45-8.15 ainekonsultatsioonid (eesti keel, matemaatika, loodusõpetus)
R 7.45-8.15 ainekonsultatsioon (inglise keel)

Ly Mets

Abiõpetaja
ly.mets@nurmekool.edu.ee


Maret Männason

Õpetaja
maret.mannason@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4.+5. klassi klassijuhataja

Reception time:

T,K,N 7.45-8.15 ainekonsultatsioonid (eesti keel, matemaatika, inimese-ja loodusõpetus)

Ülle Mülts

Õpetaja
ulle.mults@nurmekool.edu.ee


Mait Mikussaar

Õpetaja


Hulda Paukku

Abiõpetaja
hulda.paukku@nurmekool.edu.ee


Heili Rammo

Õpetaja, õppealajuhataja, HEVKO
heili.rammo@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8.+9. klassi klassijuhataja

Reception time:

K,N 7.45-8.15 ainekonsultatsioonid (eesti keel, matemaatika)

Siim Sisask

Õpetaja, psühholoog
siim.sisask@nurmekool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6.+7.klassi klassijuhataja

Reception time:

E 12.15-14.15 õpilased, vanemad, personal
N, R 8.00-9.00 lastevanemad
K 14.00-14.30 ainekonsultatsioon (eesti keel, matemaatika, inimeseõpetus)

Marek Tamm

Õpetaja, ringijuht
marek.tamm@nurmekool.edu.ee


Eve Väärtmaa

Abiõpetaja
eve.vaartmaa@nurmekool.edu.ee


Heli Laaneoks

Abiõpetaja
heli.laaneoks@nurmekool.edu.ee

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.