Veebiviktoriin "Vesi ja kliimamuutused" 14. мая Eevi Tüüna

Märtsi lõpus pani üle 3000 õpilase proovile oma teadmised Keskkonnaameti korraldatud veebiviktoriinis "Vesi ja kliimamuutused".
Nurme Koolist osales Hanna-May Vildersen õpetaja Veve kallasaru juhendamisel.

"Kliimamuutuste pidurdamisele saab kaasa aidata igaüks, kas näidates head eeskuju oma tarbimisharjumustes, eelistades madalama süsiniku ja vee jalajäljega tooteid. Näiteks eelistada kohalikku toitu, süüa vähem liha ja vältida toidu raiskamist, muuta majapidamine säästlikuks ja kasutada kliimasõbralikku transporti.

Kõik küsimused olid valikvastustega ja valikus võis olla mitu õiget vastust. Seega tuli küsimustele vastamisel olla väga tähelepanelik. Kokku oli võimalik saada 72 punkti.

Nädala jooksul vastati viktoriiniküsimustele 3553 korral. Osales 156 kooli."

Väljavõte Keskkonnaameti teatest koolidele

Nädala jooksul vastati viktoriiniküsimustele 3553 korral. Osales 156 kooli."

Väljavõte Keskkonnaameti teatest koolidele