Nurme Kooli mentorlusprogramm "Kolleegilt kolleegile" 12. февраля Eevi Tüüna

Kuulutan välja Nurme Kooli mentorlusprogrammi „Kolleegilt kolleegile“.

Perioodil 13.02.-21.02.2020. kutsuvad Nurme Kooli I-III kooliastme õpetajad oma tundidesse meie kõige nooremate õpilaste, 1.+2. klassi õpetajat.

Programm annab võimaluse tundi vaadelda ka tugispetsialistidel.

* Mentorlus on õppimise ja arenemise partnerlussuhe kahe inimese vahel, kellest ühel on suur kogemus ja teisel on soov õppida.

Avatud tunnid, eesti keel, matemaatika, loodusõpetus, rütmika ja arvutiõpetus,  toimuvad 2.-9. klassini.

Tänan Maretit, Aavet, Ainot, Sandrat ja Vevet valmisoleku eest oma kogemusi kolleegidega jagamast!

Programm annab võimaluse tundi vaadelda ka tugispetsialistidel.