Projekt "Peatu! Vaata! Veendu! 04. декабря Eevi Tüüna

Nurme Kooli 4.+5. klass on osalenud Maanteeameti ning Politsei- ja Piirivalveameti poolt korraldatud liiklusohutuse ennetusprojektis "Peatu! Vaata! Veendu!" juba kaks aastat.
Eelmisel õppeaastal märkisime ohtlikud kohad Paides, Tallinna tänava teedel. Sel aastal Päinurmes.
Aave Lillepalu

Projekti käigus markeerivad 5.-6. klasside õpilased reguleerimata ülekäiguradadega piirnevate kõnniteedele sõnumi "PEATU, VAATA, VEENDU!"

Sõnumi mahamärkimisele eelneb liiklusalane vestlus klassis ning ohtlike kohtade kaardistus.