VVV MATKAMÄNG 2020 19. aprill Eevi Tüüna

Nurme Kooli toimetulekuklassi õpilased võtsid osa õpetaja Veve Kallasaru juhendamisel Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutuse matkamängust. Matk "Elurikkust hoides" toimus 10. märtsil Lembitu parki Paides.

VVV MATKAMÄNG 2020 ON LÕPPENUD - VVV MATKAMÄNGU VÕITJAD ON SELGUNUD!

"VVV SA matkamängu žürii on kokkuvõtted 2020. aasta matkamängust teinud. Meie siiras tänu neile õpetajatele, kes eriolukorras matkamängud sisestasid ja eriliselt suur tänu neile, kes eriolukorras matkamängu läbiviimiseks lahenduse leidsid. Eks see matkamäng jääb ka meile meelde erilisena."

"Loodusraamatu rühmale/klassile koos tänukirjaga ja matka või õppeprogrammi VVV radadel koos transpordikompensatsiooniga 75 eurot võitsid:

10. Nurme kooli toimetulekuklass -  matk “Elurikkust hoides” – õpetaja Veve Kallasaru"

"Võidetud matka/õppeprogrammi läbiviimiseks saab aja valida   kuni 15. detsember 2020. Võidetud matka/õppeprogrammi pikkuseks on 2-3 tundi. Valitud aeg peab olema sobilik mõlemale poolele."

VVV õppeprogrammidega on võimalik tutvuda VVV SA kodulehel  https://vvvs.ee/et/oppeprogrammid/  Auhinnamatka looduses pakume Vapramäe matkarajal, Viti ja Haldjate/Seikluste rajal Vitipalus ja Tervislike eluviisisde matkarajal Vellaveres. Matkad ei sisalda toitlustamist. "

Matkamängu läbiviimist toetavad SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA

Kõiki osalejaid südamest tänades

Gea Järvela

VVV SA juhatuse liige

VVV MATKAMÄNG 2020 ON LÕPPENUD - VVV MATKAMÄNGU VÕITJAD ON SELGUNUD!

Kõiki osalejaid südamest tänades

Gea Järvela