Olümpiaootus südameis 05. juuni kaja

4. juunil toimus Türi linnastaadionil eriline spordipäev „Olümpialootus südameis“. Osalesid Türi Kevade Kool, Türi Päevakeskus, Türi Põhikool, Nurme Kool, Imavere Kool ja Koigi Kool. Osalejaid oli tervitama tulnud Erasmus+ projekti „Tervislik eluviis koolides“ patroon Jüri Ratas.

Meie kooli 12 õpilast võistlesid 60 ja 400 meetri jooksus, kaugushüppes, palliviskes ning täpsusvisetes. Lisaks sai lustida batuudil ja  teha suuri seebimulle.

Kõik sportlased said osavõtumedali ja iga asutuse parimat sportlast autasustati karikaga. Oli väga meeldiv ja sportlik päev.

Võistluse korraldas Türi kevade Kool. Üritust toetasid Eesti Kultuurkapitali Järvamaa ekspertbrupp ja Eesti Eriolümpia Ühendus.

Õpetaja Veve Kallasaru

Õpetaja Veve Kallasaru