Valgele Valgega 2023 02. juuni kaja

Nurme Kool on osalenud Tondi Kooli poolt koordineeritud kunstiprojektis igal aastal. Tänavu tähistati projekti 15. sünnipäeva 31. mail Noblessneri sadamalinnakus.

"31.mail osales 4 õpilast ja 2 õpetajat Valgele Valgega 2023 " 4 jalga aga 0 jälge" kunstipäeval Noblessneri merepromenaadil. Kunstiprojekti ühisnäitusel osales meie taburettide uueks tuunimise projektist 4 tooli. Kunstipäeval olime esimeses grupis. Päev algas registreerumisega. Lahke pererahvas pakkus maitsvaid minipannkooke vaarikamoosiga. Esimene töötuba toimus Noblessneri Kai kunstikeskuses. Tutvustati Shoplifteri -Hüpervõrgu tagamaid. Islandi juurtega kunstnik on kasutanud kunstkiudu ja loonud värvikireva labürindi, installatsiooni. Järgmisena maalisime akvarellidega merd. Kiiresti tuli oma toolidega minna osalema animatsiooni töötuppa. Borš maitses rohelise hapukoore ja lihapirukaga väga hästi lõunasöögiks. Lisaks jäätis. Oligi aeg käes kui tänati osavõtjaid. Järgnes projekti 15. sünnipäeva tort. Punkti pani sabatants toolinäituse juurde. Näituselt saime kätte oma toolid. Tänasime korraldajaid Tondi koolist ja algas kojusõit. Oli suurepärane kunstipäev." Õpetaja Maire.

"Valgega valgele" juhend

Oli suurepärane kunstipäev." Õpetaja Maire.

"Valgega valgele" juhend