Keskkonnakäpa konkurss "Nurme koolilaste rajakaamera" 14. mai Eevi Tüüna

Keskkonnakäpa konkursi rahvahääletus on avatud 10. maist kuni 23. maini. Selle kaudu selgitatakse välja parim keskkonnasõbralik haridustegevus.
Meie osaleme konkursil "Nurme Kooli rajakaamera" projektiga.

Aidake omadele kaasa!

Keskkonnakäpp

Facebooki Laste rajakaamera leheküljel on kõige enam loodussõpradele huvi pakkununud Nurme Kooli 2018.a ilves (983 vaatajat), karu (2,2 tuhat vaatajat)  ja 2019. a hallpearähn (6,3 tuhat vaatajat).

Täname kõiki hääletajaid ja meie loodusalaste tegevuste toetajaid! Nurme Kool sai Keskkonnakäpa laureaaditiitli. Kooli esindajad (kunsti- ja loodusõppe õpetajad ning õppealajuhataja) on palutud keskkonnaminister Rene Koka vastuvõtule Energia Avastuskeskuses 9. juunil 2019.a.

Keskkonnakäpp