Koolirahu leping 16. september Eevi Tüüna

Oleme sõlminud Koolirahu lepingu. Algava õppeaasta moto, "Alati toeks ja abiks!", sobib meile eriti hästi.

Teeme kõik selleks, et  meie kool oleks turvaline ja mõnus paik. Oleme üksteisele eeskujuks, muudatused algavad meist endist!

Koolirahu eestvedaja  on MTÜ Lastekaitse Liit. Koolirahuga saavad koolijuhtide algatusel liituda kõik koolid, sõlmides koos terve kooliperega Koolirahu lepingu.

Koolirahu sümboolika

1. septembrist on avatud  tasuta koolipsühholoogide nõuandeliinid, kuhu on oodatud helistama nii õpetajad, õpilased kui lapsevanemad.

Koolirahu sümboolika