5.+6. klassi õppekäik PTMi fotonäitusele 09. veebruar Eevi Tüüna

Külastasime kolmandal veebruaril Paide Teatri- ja Muusikamajas avatud Vincent Tremeau fotonäitust "One Day I will" ehk Kelleks ma saan kui suureks saan... Meile meeldis.

Laste jaoks oli uskumatu, et sellised kurvad asjad nagu sõda ja surm on mõnes riigis igapäevased asjad. Et sa ei saagi kooli tulla, sest sõdurid ei lase sind kodust välja. Või sul ei olegi enam kodu ja sa elad kuskil metsatukas, peidus sõjakoleduste eest.

Lapsed kirjutasid enda tulevikuameti lehele, mis sai pandud teatrimaja stendile. Koolis joonistas iga laps pildi, kelleks ta tulevikus saada tahab.

Klassijuhataja Aave Lillepalu

Klassijuhataja Aave Lillepalu